Дата: від до Скинути

У селах Кетрисанівської громади проведено заходи до Дня захисників та захисниць України

До Дня захисників і захисниць України, дотримуючись обмежувальних протиепідеміологічних заходів, старостами та працівниками культури сільської ради комунальних закладів "Публічна бібліотека" та "Кетрисанівський базовий будинок культури" проведено військово-патріотичні заходи, покладання квітів до могил та меморіальних дошок загиблих в зоні проведення АТО/ООС за участю військовослужбовців, членів сімей загиблих воїнів.   Працівники культури філій “Грузька сільська бібліотека” та “Грузький будинок культури” відвідали батька, загиблого в АТО Петровича Віталія, Петровича Івана Івановича.

15:08 13.10.2021

Дільничні поліції, які обслуговують Кетрисанівську територіальну громаду

Начальник сектору превенції відділення поліції №3 (м.Бобринець) Кропивницького районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, капітан поліції - Логвиненко Михайло Васильович, контактний телефон 097-8397643.

10:53 13.10.2021

Федіївка святкувала 100-річний ювілей

9 жовтня село Федіївка відзначило найважливіше свято —День села. На святі зібралися дорослі і діти, безліч гостей прибули. А все тому, що селу виповнилася кругла дата — 100 років!

15:15 11.10.2021