Досягли певного віку? Отримайте підвищення пенсії!

З метою підвищення соціального захисту найбільш вразливих верств населення та на виконання законодавчих актів і нормативних документів Кабінету Міністрів України у 2021 році відбулися підвищення пенсійних виплат для різних категорій пенсіонерів. Отож, хто отримав підвищення у 2021 році та кому очікувати збільшення пенсії у 2022 році?

10:05 29.10.2021

Послуги, повязані з житлом на Гіді з державних послуг

Плануєте поліпшити житлові умови або отримати від держави житло для тимчасового проживання? Для вашої зручності зібрали добірку держпослуг, пов’язаних із житлом на Гіді з державних послуг.  Обирайте ту послугу, що для вас є актуальною, та дізнавайтеся: як отримати і що для цього потрібно, строк та вартість послуги, що робити, якщо вам відмовили та інше.

11:43 27.10.2021

Епідемічна ситуація по СOVID-19 станом на 23 жовтня 2021 року

За інформацією Тетяни Старченко, завідуючої Бобринецьким відділенням Кропивницького районного відділу  ДУ «Кіровоградський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», всього з початку пандемії станом на 16:00 23 жовтня було зареєстровано 461 лабораторно підтверджений  випадок  захворювання   COVID-19.

16:29 26.10.2021

Питання щодо діяльності пошти на території громади

Поштовим зв’язком в Україні (і в Кетрисанівській громаді) займається державне управління «Укрпошта», яке самостійно проводить свою діяльність, приймає на роботу, звільняє з роботи працівників і не є підприємством, підлеглим Кетрисанівській громаді.

17:28 25.10.2021

Щодо автобусного сполучення

26 жовтня в Кіровоградській облдержадміністрації відбудеться конкурс на визначення перевізника у чотирьох напрямках Кетрисанівської громади.

17:27 25.10.2021

22 жовтня Кетрисанівський сільський голова Віктор Поліщук ділився досвідом з колегами із Запоріжжя

Онлайн-формати спілкування все більше стають в нагоді новоствореним громадам, які бажають розвиватися й отримувати від колег практичні поради по організації діяльності.

09:01 25.10.2021