Дорогі юнаки та дівчата!

Від щирого серця вітаю вас із Днем молоді – святом енергії, натхнення та нових можливостей!

00:10 12.08.2024

Прийнято участь у навчально-інформаційному заході з питань реінтеграції ветеранів

18 липня у місті Миколаєві відбувся навчально-інформаційний захід для ОМС у рамках Проєкту Всеукраїнської асоціації громад «Реінтеграція ветеранів: від дієвих рішень для громад – до ефективної національної політики», який реалізовано за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з ГО «Простір можливостей».

11:45 22.07.2024