Дата: від до Скинути

Волонтерська діяльність: пільги з ПДФО і військового збору для фізичних осіб – волонтерів

Бобринецька ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області повідомляє, що відповідно до підпунктів 165.1.64 та 165.1.65 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи:

14:09 23.09.2024

За несплату чи несвоєчасну сплату мінімального податкового зобов'язання передбачена відповідальність

Бобринецька ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадує, що відповідно до п.п. 170.14.3 п. 170.14 ст. 170 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) визначення загального мінімального податкового зобов’язання (далі – МПЗ) фізичним особам здійснювалось контролюючими органами за податковою адресою таких осіб до 1 липня року, наступного за звітним.

14:08 23.09.2024

Оподаткування ПДФО іноземних доходів

Бобринецька ДПІ Головного управління ДПС у Кіровоградській області інформує, що відповідно до п. 170.11 ст. 170 розд. IV Податкового кодексу України, у разі, якщо джерело виплат будь-яких оподатковуваних доходів є іноземним, сума такого доходу включається до загального річного оподатковуваного доходу платника податку – отримувача, який зобов’язаний подати річну податкову декларацію, та оподатковується за ставкою, визначеною в п. 167.1 ст. 167 ПКУ (18 відс).

14:07 23.09.2024

Розрахуйте податок на нерухоме майно та землю онлайн:  калькулятор ДПС

Розрахуйте податок на нерухоме майно та землю онлайн: калькулятор ДПС

Фахівці Головного управління ДПС у Кіровоградській області нагадують, що на сайті Державної податкової служби України  платники податків мають  можливість розрахувати суми  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та плати за землю з фізичних осіб за допомогою двох спеціальних  калькуляторів.

14:05 23.09.2024

УВАГА! Стратегія регіонального розвитку Кіровоградської області на 2021–2027 роки, затверджена в 2020 році потребує змін!

Кіровоградською військовою (державною) адміністрацією проводиться робота з актуалізації Стратегії - 2027. До цієї роботи має долучитися кожна громада, соціально відповідальний бізнес, науковці, представники громадських організацій та активні мешканці.

08:34 20.09.2024

ЗМІНЮЮТЬСЯ ДОХОДИ ‒ ЗМІНЮЮТЬСЯ РОЗМІРИ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ

Нагадуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2023 № 601 “Порядок реалізації експериментального проєкту щодо удосконалення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” прийнято зміни до пункту 92 Положення про порядок призначення житлової субсидії № 848 стосовно проведення перерахунків житлової субсидії в межах установленого строку її призначення без звернення громадян.

16:39 19.09.2024

Купуй українські товари та отримуй кешбек!

Підтримка українського виробника – це не лише внесок у розвиток нашої економіки, а й чудова можливість отримати приємний бонус. Усі, хто купує українське, тепер можуть скористатися новою державною програмою кешбеку та отримувати 10% від вартості покупок назад на свій рахунок. Цей кешбек можна витратити на комунальні послуги, відвідування кафе чи кінотеатрів, продовжуючи підтримувати українську економіку.

16:34 19.09.2024

Через які банки здійснюється надання мікрогрантів/грантів?

Нагадаємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738  “Деякі питання надання грантів бізнесу” затверджено, серед іншого, Порядок надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу та Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей.

14:07 19.09.2024

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ #SUPERCOINS 2024 – ЗБІР МОНЕТ ДЛЯ ДОПОМОГИ УКРАЇНСЬКИМ ВІЙСЬКОВИМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ УНАСЛІДОК БОЙОВИХ ДІЙ

З метою збору коштів для допомоги українським військовим, які постраждали внаслідок бойових дій, Національний банк України (далі – Національний банк) разом із Superhumans Center (сучасна клініка, що спеціалізується на протезуванні, реконструктивній хірургії, реабілітації та психологічній підтримці постраждалих від війни) організував Акцію, яка передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень.

13:41 19.09.2024