Шкільні ліги

КЗ "Тарасівський ліцей" 08.03.2024р  Шкільніліги Футзал   7 березня 2024р відбувся ІІ ( територіальний) етап змагань "Пліч - о-  пліч" Всеукраїнські шкільні ліги" з футзалу.  За підсумками змагань перемогу здобула команда КЗ"Тарасівський ліцей"(1 місце).  Команду нагороджено ДИПЛОМом Кетрисанівської сільської ради. Вітаємо учасників! ВПЕРЕД ДО ПЕРЕМОГИ!

08:38:51 18.03.2024

День Українського добровольця!

14 березня День Українського добровольця. Урок - презентація "За Україну, за її волю" для учнів 6 -11 класів, який провела педагог - організатор Пукасенко Наталія Андріївна має на меті виховувати патріотизм та гідність, формувати розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцями, формувати почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею, розвивати бажання стати гідними громадянами України; вшанувати пам'ять загиблих Героїв - Українських Добровольців.  Я пишаюся тобою, мій рідний народе, Бо заради Вкраїни, за гідність й свободу, Прості люди безстрашно опліч устали, Проти звірства і хамства влади повстали. Слава Україні! Героям слава!

13:24:32 15.03.2024

З нагоди відзначення 153 річниці  з дня народження української письменниці Лесі Українки в наших школах, бібліотеках пройшли заходи присвячені геніальній поетесі. Учні виготовили лепбуки «Стежками Лесі Українки»,  «Леся Українка. Життя письменниці. Її оточення», гідно пройшли вікторини -тест «Ти себе Українкою звала». Діти з задоволенням відмітили, що у спадок майбутніх поколінь поетеса передала велику мудрість справжньої любові до України, яку вона пронесла через усе своє життя. Отже, нам, дійсно є чим пишатися, якщо вже більше ніж 150 років минуло з дня народження Лесі, а її життєвий подвиг є прикладом для наслідування не одного покоління Українців.

09:23:35 28.02.2024

КЗ «Витязівський ліцей» - вручення ключів від нового шкільного автобуса

У комунальному закладі «Витязівський ліцей» Кетрисанівської сільської ради  новий тиждень почався з приємної новини . Сільський голова Віктор Поліщук, секретар сільської ради Людмила Олексієнко та заступник начальника відділу освіти Алла Богданова  передали ключі від нового шкільного автобусу. Віктор Васильович подякував учням та педагогічному колективу за небайдужість , за здатність вчасно прийти на допомогу нашим захисникам. Алла Євгеніївна  відзначила участь ліцею у різноманітних конкурсах та Всеукраїнській учнівській олімпіаді . Привітала учасників з перемогою, побажала і надалі зростати інтелектуально та творчо. Людмила Йосипівна зазначила, що  діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України, закликала учнів наполегливо здобувати знання, адже саме їм потрібно буде розбудовувати нашу незалежну Україну. Діти та педагоги ліцею з радістю зустріли новий автобус. Це прекрасний подарунок, який надасть можливість покращити доступ до якісної освіти. Дякуємо керівництву громади, депутатському корпусу, відділу освіти!

11:00:58 27.02.2024

Міжнародний день рідної мови.

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. «Поки  жива мова в устах народу, до того часу живий і народ!». Під таким гаслом для учнів початкових класів КЗ «Буховецький ліцей» проведено виховний захід «Нас єднає мова». Маленькі українці пам'ятають, що мова- невід'ємна частка Батьківщини, голос її народу, бездонна криниця мудрості народної, найкращий засіб спілкування.

10:35:34 23.02.2024

День єднання

16 лютого 2024 Україна втретє відзначає День єднання.

08:19:02 19.02.2024

ДЕНЬ ЄДНАННЯ

16 лютого-ДЕНЬ ЄДНАННЯ. КЗ "Новоградівський ліцей' до свята шкільний парламент організував фото флешмоб. "В єдності -сила"

12:24:55 16.02.2024