Відбулося чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

Сьогодні, 14 червня 2024 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кетрисанівської сільської ради, яке провів сільський голова-голова виконавчого комітету Віктор Поліщук. У засіданні прийняли участь 26 членів виконкому, 4 були відсутні з поважних причин.

16:05 14.06.2024

Ботулізм  небезпечний для життя!

Ботулізм небезпечний для життя!

З початку 2024 року в Україні зареєстровано 24 випадки ботулізму з 27 постраждалими, серед яких один летальний. За аналогічний період 2023 року   зареєстровано 24 випадки ботулізму з 29 постраждалими,  летальних випадків не було. Захворювання пов’язані із вживанням їжі домашнього виготовлення: м’ясної та овочевої консервації, ковбаси, а також  риби, рибної продукції невідомого походження, в’яленої риби, придбаної у місці стихійної торгівлі.

15:53 14.06.2024

«Компас: рестарт та розвиток бізнесу» - освітня програма для підприємців ВПО

Офіс з розвитку підприємництва та експорту спільно з VECTOR GROUP оголошують набір на національну практичну освітню програму для 220 підприємців з-поміж ВПО, які здобудуть практичні знання та поштовх для перезапуску власної справи.

09:12 14.06.2024

Конструктив в обговоренні важливих питань – шлях до соціалізації ВПО

6 червня, на базі обласного центру зайнятості відбулося виїзне засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Кіровоградській обласній адміністрації з питань роботи з внутрішньо переміщеними особами.

10:42 11.06.2024

Благодійна допомога для наймолодших мешканців обласного соціального центру матері та дитини

Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Вони так потребують любові, турботи і ласки! Дуже хочеться, щоб вони відчували себе захищеними і не обділеними, особливо коли в країні іде війна…

16:20 10.06.2024

На території сільської ради перевірено стан готовності місць масового відпочинку біля води

29 травня 2024 року здійснено цільову перевірку стану готовності місць масового відпочинку на водних об’єктах, що розташовані на території Кетрисанівської сільської ради.

15:24 06.06.2024

У Кетрисанівській громаді вітали обдарованих дітей та їх наставників

05 червня 2024 року за ініціативи відділу освіти, підтримки сільського голови, депутатського корпусу Кетрисанівської сільської ради відбулося свято «Досвід. Талант. Творчість», на якому привітали переможців олімпіад та конкурсів 2023/2024 навчального року.

14:14 06.06.2024