Дата: від до Скинути

Запитання-відповіді щодо виплати громадянам одноразової матеріальної грошової допомоги внаслідок підриву Каховської ГЕС

Чи маю я право отримати допомогу, якщо виїхав із зони підтоплення ДО підриву  ГЕС і ДО затоплення мого населеного пункту? Одноразова матеріальна грошова допомога сплачується громадянам, які на момент підриву Каховської ГЕС безпосередньо проживали/знаходились у житлових будинках в зоні затоплення. Переважна більшість  з них евакуювалися екстрено, часто – залишивши абсолютно всі речі і майно. Тому фокус державної підтримки спрямований на надання допомоги саме їм.

11:56 26.06.2023

Постраждалі від підриву Каховської ГЕС отримають одноразову грошову допомогу від держави

Для підтримки українців, постраждалих внаслідок підриву греблі  Каховської ГЕС, з державного бюджету виділено понад 564 млн гривень на виплату одноразової матеріальної грошової допомоги.

11:53 26.06.2023

ПІДГОТОВКА СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ ЗЕРНА

Не так багато часу залишилось до жнив. Отже актуальним стає питання зберігання збіжжя, адже посіяти, доглянути і зібрати урожай - це тільки половина справи. При неправильному зберіганні врожаю втрати якості зерна можуть сягати 100% і зерно може стати взагалі не придатним для переробки.

11:41 26.06.2023

Про веб-портал “Мирний прихисток”

Громадською організацією “Центр молоді Чернівців” створено веб-портал “Мирний прихисток”. Це платформа, яка націлена протидіяти емоційному вигоранню та допомогти із вирішенням конфліктів серед ВПО, волонтерів_ок та менеджерів_ок прихистків.

14:59 22.06.2023

Поліцейські нагадують: будьте пильними – убезпечте себе від обману

Однією з шахрайських схем є продаж дешевих товарів «із рук в руки». Щоб уберегти свої грошові кошти та майно від протиправних посягань, дотримуйтеся простих правил. Роз’ясніть людям літнього віку, як можуть діяти шахраї та як необхідно поводитися, а саме:

10:11 22.06.2023

КІРОВОГРАДЩИНА: 172,9 ТИС. ОСІБ ПРАЦЮЮТЬ ОФІЦІЙНО ТА СПЛАЧУЮТЬ ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК

“Навіщо сплачувати єдиний соціальний внесок? В якому розмірі?” – на ці важливі питання для роботодавців та застрахованих осіб відповідала начальник фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Сніжана Соловей.

08:54 22.06.2023