Про необхідність сплати податків у військовий час

Відбулась онлайн нарада під керівництвом голови Кіровоградської ОВА А.Райковича, який звернув особливу увагу(!) на необхідності сплати податків у військовий час усіма платниками, що здійснюють господарську діяльність, як юридичними особами так і фізичними особами (ФОП та громадянами), а саме:

13:04 08.12.2022

Турбота про людей з особливими потребами - наша спільна відповідальність

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

11:08 03.12.2022