Для Захисників та Захисниць — державні послуги на Гіді

21 листопада в Україні відзначають День гідності та свободи – одне із знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках.  Цього дня українці вшановують пам’ять тих, хто під час Помаранчевої революції та Революції Гідності стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

14:30 30.11.2022

Для тих, хто потребує допомоги, — інформація про соціальні послуги на Гіді

Зараз як ніколи українці об’єднані та підтримують одне одного. Соціальні послуги — це способи підтримки громадян, які опинились у скруті через хворобу, інвалідність, похилий вік тощо. У такий спосіб держава, громада і оточення підтримують тих, хто цього потребує. Комусь потрібна допомога у догляді за дитиною, а комусь — «соціальне таксі». Ділимось необхідною інформацією про базові соціальні послуги  на Гіді.

14:05 29.11.2022

У селі Кетрисанівка вшановано пам’ять жертв Голодоморів

Сьогодні у селі Кетрисанівка було вшановано пам’ять жертв Голодоморів. Вшанування проходило із запаленими свічками та лампадками. Присутні вшанували пам’ять безневинно убієнних хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років.

12:42 26.11.2022

Власне житло отримали двоє осіб з числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування

16 та 18 листопада 2022 року відбулися засідання місцевої комісії Кетрисанівської сільської ради з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету за відповідними напрямами.

13:58 25.11.2022

У Кетрисанівській громаді проведено заходи з нагоди Дня Гідності і Свободи

21 листопада 2022 року у селах Кетрисанівської сільської територіальної громади було проведено заходи, присвячені вшануванню подвигу учасників Революції Гідності за участі апарату сільської ради, представників закладів культури та громадськості.

13:34 25.11.2022