Працювала бюджетна комісія сільської ради

20 грудня, під головуванням Сергія Бергера, відбулося засідання постійної комісії  сільської ради з питань бюджету, фінансів, власності, інвестиційної діяльності та приватизації, регуляторної політики, підприємництва, торгівлі, споживчого ринку та побутового обслуговування населення.

16:51 22.12.2021

Кетрисанівською сільською радою придбано грейдер SEM922

На території Кетрисанівської громади налічується близько 2300 тис.м2 доріг комунального значення. З метою утримання їх в належному стані за рахунок коштів сільського бюджету було придбано потужний екскаватор навантажувач. 22 грудня комунальне підприємство “Кетрисанівське” Кетрисанівської сільської ради поповнилося ще однією одиницею дорожньої техніки, а саме грейдером SEM922, на придбання якого з сільського бюджету виділено 3 641 000 грн.

16:40 22.12.2021