Послуги з перевезення залізницею та авіатранспортом на Гіді

Оформити діяльність із перевезення пасажирів, небезпечних вантажів чи відходів залізничним чи повітряним транспортом не так вже й важко. Головне — усе про те, як це зробити, можна знайти на одному ресурсі — Гіді з державних послуг.  Зібрали для вас добірку послуг на Гіді про перевезення залізничним та авіаційним транспортом:

15:57 15.12.2021

Шановним жителям Кетрисанівської громади — щирі вітання з Всесвітнім днем волонтера!

5 грудня в усьому світі відзначається День волонтера — свято доброчинників, людей, які не з примусу, а з власної волі і з власних переконань приходять на допомогу людям, соціальним групам, які потребують підтримки у складних життєвих ситуаціях.  Волонтерський рух в Україні, зокрема у Кетрисанівській громаді, а це усі села колишнього Бобринецького району, набув сили з 2014 року, коли виникла потреба у підтримці української армії, добровольців, які пішли захищати державу на Схід  в АТО.

17:21 03.12.2021